Ta kontakt med Leiv Sand Transport AS


Kom i kontakt med Leiv Sand Transport og din aktør innen transport og logistikk. Man kan nå oss på våre sentralbord, eller send en henvendelse direkte til en i administrasjonen nedenfor.

Kontaktpersoner

ADRESSE

Gråmyrvegen  41, 7608 Levanger

TELEFON

740 89 390

E-POST

post@leivsand.no

FAKTURA

faktura@leivsand.no

Kontaktpersoner


Arild Sand

Daglig leder


  • E-post: arild@leivsand.no
  • Mobil: 952 59 810
  • Direkte: 740 89 391

Leiv Sand

Konsernsjåfør


  • E-post: leiv@leivsand.no
  • Mobil: 952 59 800

Morten Sand

Containeransvarlig


  • E-post: morten@leivsand.no
  • Mobil: 952 59 820
  • Direkte: 740 89 394

Bente Ulvin Byberg

Sekretær


  • E-post: bente@leivsand.no
  • Mobil: 952 99 814

Lorents Stenseth

Kvalitet, miljø -og sikkerhetsrådgiver


  • E-post: lorents@leivsand.no
  • Mobil: 910 09 070

Knut Stormo

Terminalsjef


  • E-post: terminal@leivsand.no
  • Mobil: 902 01 806

Tanja Margrethe Munkeby

Ansvarlig kjøre -og hviletid


  • E-post: tanja@leivsand.no
  • Mobil: 997 42 269

Elin Sandhaug Noem

Økonomi & regnskap


  • E-post: elin@leivsand.no
  • Mobil: 900 71 658

Jens Petter Hoel

Befrakter Østlandet


  • E-post: jens@leivsand.no
  • Mobil: 952 59 819
  • Direkte: 740 89 395

Tommy Berg

Befrakter Nord-Norge nord for Bodø/Fauske


  • E-post: tommy@leivsand.no
  • Mobil: 952 59 801
  • Direkte: 740 89 392

Leif Arne Olaussen

Befrakter lokaltransport/Trøndelag – Østlandet


  • E-post: leif.arne@leivsand.no
  • Mobil: 952 99 820
  • Direkte: 740 89 393

Rune Breiseth

Befrakter Nordland til og med Bodø/Fauske


  • E-post: rune@leivsand.no
  • Mobil: 952 32 971
  • Direkte: 740 89 397